WYKAZ SPOTKAŃ STOWARZYSZENIA RADIESTETÓW

w Domu Kultury KRĄG ul. Dmowskiego 37 w Poznaniu
wtorki, godz. 18:00

Styczeń 2017

24 Alicja Jankowska (Szczecin) „Skąd się bierze kłamstwo”
obowiązują bilety wstępu
31 Walentyna Fedosiejewa (Poznań) „Medytacja z Archaniołami”

Luty 2017

07 Jacek Kryg (Warszawa) „Rok Koguta – Horoskop chiński na 2017”
obowiązują bilety wstępu
14 Edyta Maciągowska (Poznań) „Jelita – korzenie życia”
21 Damian Janasz (Kielce) „Fenomen Laryttestites o roli komórek macierzystych”
obowiązują bilety wstępu
28 Ewa Sowińska (Poznań) „Medycyna Chińska, a choroby cywilizacyjne”

Marzec 2017

07 Ewa Sowińska (Poznań) „Medycyna Chińska, a choroby cywilizacyjne” cz. 2
14 ”Meriddis” (Poznań) „Filozofia i religia”
21 Edyta Maciągowska (Poznań) „Medycyna prewencyjna w świetle najnowszych badań”
28 Przemysław Konopski (Poznań) „Wejście w piąty wymiar”

Kwiecień 2017

04 Agnieszka Połczyńska (Poznań) „W zdrowym ciele zdrowy duch”
11 Katarzyna Michalewska (Poznań) „Kaizen – małymi krokami do celu”
25 Edyta Maciągowska (Poznań) „Wpływ promieniowania na zdrowie człowieka”

Maj 2017

09 Irena Binder (Poznań) „Przez czakry do zdrowia”
16 Drzwi Otwarte dla wszystkich. Pomoc bezpłatna
Zapraszają radiesteci, bioenergoterapeuci i inni z dziedzin pokrewnych godz. 18-20
23 Krzysztof Malengowski (Poznań) „Różne metody niekonwencjonalnego leczenia część II”
30 Elżbieta Binkowska (Poznań) „Kinezjologia mózgu”

Czerwiec 2017

06 Andrzej Kolk (Warszawa) „Promieniowanie magnetyczne, a zdrowie człowieka”
obowiązują bilety wstępu
13 Wit Przybylski (Poznań) „Podsumowanie sezonu 2016/2017 Porady na dobry letni wypoczynek”

Pierwsze spotkanie po wakacjach 19 września 2017

Wrzesień 2017

19 Wit Przybylski (Poznań) „Cywilizacyjne techniki programowania mózgu człowieka”


Zarząd prosi o ewentualne zgłaszanie tematyki spotkań, prelegentów, wycieczek

Zapraszamy do pomieszczenia Stowarzyszenia ul. Kasprzaka 3 w Poznaniu


WYKAZ DODATKOWYCH ZAJĘĆ
w pomieszczeniu Stowarzyszenia ul. Kasprzaka 3 (domofon) w Poznaniu:

BIOENERGOTERAPIA II STOPNIA – DOUCZANE – PRACA NA MERIDIANACH – MEDYCYNA CHIŃSKA
- Wit Przybylski - tel. 692 923 157

18.02.2017godzina 11:00 - 15:00 (sobota)
25.02.2017j.w.
11.03.2017j.w.
18.03.2017j.w.
25.03.2017j.w.
08.04.2017j.w.
29.04.2017j.w.

WARSZTATY Z BIOENERGOTERAPII II STOPNIA – z DYPLOMEM - Wit Przybylski - tel. 692 923 157

13-14.05.2017sobota – godz. 11-17 niedziela - godz. 11-15:30

WARSZTATY Z BIOENERGOTERAPII IV STOPNIA –UZDRAWIANIE - Wit Przybylski - tel. 692 923 157

04.03.2017godz. 11-15 (sobota)
22.04.2017j.w.
20.05.2017j.w.
27.05.2017j.w.

WARSZTATY Z BIOENERGOTERAPII IV STOPNIA Z CERTYFIKATEM - Wit Przybylski - tel. 692 923 157

10-11.06.2017sobota 11-17
niedziela 11-15:30

KLUB PRZETRWANIA W ZDROWIU I POMYŚLNOŚCI - Wit Przybylski - tel. 692 923 157

01.02.2017
01.03.2017
05.04.2017
10.05.2017
07.06.2017
Spotkania odbywają się w środy godzina 17:00

SEKCJA NUMEROLOGII, GRAFOLOGII
Jadwiga Pokładecka

Tel. 61 820 31 66
II czwartki miesiąca po uzgodnieniu telefonicznym

SEKCJA REIKI
Irena Binder oraz Krzysztof Malengowski

Tel. 61 867 70 99, 607 052 731 oraz 530 176 258
Seminaria, warsztaty z Reiki oraz pomoc dla zainteresowanych
III piątki miesiąca po uzgodnieniu telefonicznym

SEKCJA AROMATERAPII - ŚWIECOWANIA
Zofia Masarz

Tel. 660 776 196 IV czwartki miesiąca po uzgodnieniu telefonicznym



Z przyczyn niezależnych od Stowarzyszenia istnieje możliwość zmian w programie bez powiadomienia, za które Serdecznie Przepraszamy!
Liczymy na wiele propozycji od Państwa, co do terminów spotkań, tematów prelekcji oraz wykładowców


Posiadamy w klubie Bibliotekę – istnieje możliwość wypożyczenia!


ZAPRASZAMY


Strona utrzymywana na serwerze Klubu Osiedlowego