WYKAZ SPOTKAŃ STOWARZYSZENIA RADIESTETÓW

w Domu Kultury KRĄG ul. Dmowskiego 37 w Poznaniu
wtorki, godz. 18:00

Rok 2015

Marzec 2015

24 Kamila Popadowska (Poznań) „Alternatywne metody terapeutyczne dr Hamera (medycyna germańska)”

Kwiecień 2015

14 Mariola Kaczmarek (Poznań) „Jak to nie? Równowaga między światem fizycznym, a duchowym”
21 Edyta Maciągowska (Poznań) „Błędy popełniane w żywieniu i suplementacji - Dyskusja”
28 Edyta Maciągowska (Poznań) „Znaczenie bólu dla zdrowia”

Maj 2015

05 Jolanta Krzyżaniak (Poznań) „Nieznane terapie”
12 Alicja Maria Jankowska (Szczecin) „Kolejność urodzin w rodzinie i późniejsze relacje w życiu”
obowiązują bilety wstępu
26 Halina oraz Marek Portalscy (Poznań) „Co może dźwięk”

Czerwiec 2015

02 Przemysław Konopski (Poznań) „Życie w przestrzeni Serca”
09 Monika Grześkowiak (Poznań) „Chirurgia fantomowa czyli magia oswojona”

Pierwsze spotkanie po wakacjach 15 września 2015

Wrzesień 2015

15 Wit Przybylski (Poznań) „Nowe spojrzenie na zmiany rzeczywistości”
22 Agnieszka Fałczyńska (Poznań) „Przebudzenie świadomości”


Zarząd prosi o ewentualne zgłaszanie tematyki spotkań, prelegentów, wycieczek

Zapraszamy do pomieszczenia Stowarzyszenia ul. Kasprzaka 3 w Poznaniu


WYKAZ DODATKOWYCH ZAJĘĆ
w pomieszczeniu Stowarzyszenia ul. Kasprzaka 3 (domofon) w Poznaniu:

WARSZTATY Z RADIESTEZJI I STOPNIA - Zbigniew Lubowiecki - tel. 501 294 419

17-18.01.2015
Spotkania odbywają się w soboty od godziny 11:00 do 17:00 oraz niedziela 11:00 – 16:00

RADIESTEZJA - Douczanie dla wszystkich stopni - Zbigniew Lubowiecki - tel. 501 294 419

21.02.2015godzina 11:00
21.03.2015godzina 11:00
25.04.2015godzina 11:00

WARSZTATY Z RADIESTEZJI II STOPNIA - Zbigniew Lubowiecki - tel. 501 294 419

23-24.04.2015
Spotkania odbywają się w soboty od godziny 11:00 do 17:00 oraz niedziela 11:00 – 16:00

BIOENERGOTERAPIA I STOPNIA – DOUCZANIE - Wit Przybylski - tel. 692 923 157

14.02.2015godzina 11:00
07.03.2015godzina 11:00
09.05.2015godzina 11:00
06 - 07.06.2015 Warsztaty z Bioterapii I stopnia sobota godz. 11:00 - 17:00, niedziela 11:00 - 16:00

BIOENERGOTERAPIA II STOPNIA – DOUCZANIE – PRACA NA MERIDIANACH - Wit Przybylski - tel. 692 923 157

25.10.201422.11.2014
06.12.201424.01.2015
07.02.201514.03.2015
11.04.2015
Spotkania odbywają się w soboty od godziny 11 do 15,00

WARSZTATY Z BIOENERGOTERAPII II STOPNIA (Egzamin - Dyplom) - Wit Przybylski - tel. 692 923 157

16-17.05.2015
Spotkania odbywają się w soboty od godziny 11 do 17,00 oraz niedziela 11,00 – 16,00

DOUCZANIE Z BIOENERGOTERAPII IV STOPIEŃ - ZAAWANSOWANI - Wit Przybylski - tel. 692 923 157

28.03.201518.04.2015
30.05.201513.06.2015
Spotkania odbywają się w soboty od godziny 11 do 15,00

KLUB PRZETRWANIA W ZDROWIU I POMYŚLNOŚCI - Wit Przybylski - tel. 692 923 157

05.11.201403.12.2014
07.01.201504.02.2015
04.03.201508.04.2015
06.05.201503.06.2015
Spotkania odbywają się w środy od godziny 17,00

SEKCJA REIKI - Irena Binder oraz Jadwiga Pokładecka

Tel. 61 867 70 99, 61 820 31 66
III czwartki miesiąca po uzgodnieniu telefonicznym
Panie prowadzą seminaria Reiki, kursy wszystkich stopni

Kurs NUMEROLOGII, GRAFOLOGII - Jadwiga Pokładecka - tel. 61 820 31 66


SEKCJA AROMATERAPII - Zofia Masarz - tel. 61 866 48 60 lub 660 776 196

Spotkania odbywają się po uzgodnieniu telefonicznym



Z przyczyn niezależnych od Stowarzyszenia istnieje możliwość zmian w programie bez powiadomienia, za które Serdecznie Przepraszamy!
Liczymy na wiele propozycji od Państwa, co do terminów spotkań, tematów prelekcji oraz wykładowców


Posiadamy w klubie Bibliotekę – istnieje możliwość wypożyczenia!


ZAPRASZAMY


Strona utrzymywana na serwerze Klubu Osiedlowego