NAGRODY STOWARZYSZENIA


STATUETKA "ORŁA" IM. JANA KASIŃSKIEGO

Najwyższe Wyróżnienie w Stowarzyszeniu


  1. Janina Kasińska - 14.12.2005
  2. Irena Galas - 14.12.2005
  3. Osiedlowy Dom Kultury "Krąg" w Poznaniu - 21.11.2005
  4. Stowarzyszenie Radiestezyjne w Bydgoszczy - 26.11.2005
  5. Tyskie Stowarzyszenie Koegzystencji Ekologii Radiestezji i Nauki TASKERN w Tychach - 30.09.2006
  6. Czesław Galewski - 11.12.2006
  7. Jarosław Suchojad - 11.12.2006
  8. Zofia Masarz - 07.09.2007
  9. Genowefa Maciągowska - 07.09.2007
  10. Stowarzyszenie Radiestezji i Bioterapii "BIORAD" we Wrocławiu - 29.09.2007
  11. Izba Rzemieślnicza w Poznaniu - 01.06.2009
  12. Miesięcznik "Uzdrawiacz" - 01.06.2009
  13. Aleksander Kaczmarek - 01.06.2009
  14. Jadwiga Pokładecka - 01.06.2009
  15. Elżbieta Binkowska - 01.06.2009
  16. Jan Kwaśny - 01.06.2009
  17. Józef Żeleński - 02.06.2009
  18. Polskie Stowarzyszenie Bioterapeutów "BIOPOL" z Warszawy - 01.05.2010
  19. Błaszczyk Kazimierz - 01.05.2010
  20. Kalwoda Marek - 01.05.2010
  21. Wit Przybylski - 15.12.2010
  22. Adamski Henryk - 15.12.2010
  23. Stanisław Marczak - 14.06.2014
  24. Stowarzyszenie Rzeczoznawców Radiestezji w Warszawie - 14.06.2014
  25. Andrzej Kolk - 14.06.2014
  26. Stanisław Leśny - 14.06.2014
  27. Zenon Idzikowski - 14.06.2014
  28. Zbigniew Lubowiecki - 14.06.2014
  29. Jolanta Krzyżaniak - 14.06.2014
  30. Ewa Ratajczak - 14.06.2014
  31. Edmund Lamch - 14.06.2014
  32. Wojciech Grześkowiak - 14.06.2014
  33. Jan Maciągowski - 14.06.2014
  34. Cech Bioenergoterapeutów, Radiestetów i innych rzemiosł paramedycznych w Poznaniu - 16.10.2015




W uznaniu zasług dla członków, sympatyków i organizacji współpracujących stowarzyszenie wydaje okolicznościowe dyplomy, honoruje również

Złotymi i Srebrnymi Medalami im. Czesława Spychalskiego

Do grudnia 2007 roku przyznano 44 srebrne i 29 złotych Medali




MEDALE ZŁOTE IM. CZESŁAWA SPYCHALSKIEGO

Jedno z najwyższych wyróżnień, po Statuetce "Orła" w Stowarzyszeniu

Wręczone w dniu 01.05.2004
  1. Bogdan Galas - Pośmiertnie
  2. Eugeniusz Jarosz - Pośmiertnie
  3. Teresa Barałkiewicz
  4. Beata Spychalska
  5. Teresa Nowak
  6. Kamila Knitter
  7. Ryszard Sworek
  8. Czesław Galewski
  9. Franciszek Fellmann
  10. Kierownik Osiedlowego Domu Kultury "Krąg" - Pan Janusz Heller
  11. Prezydent Federacji Stowarzyszeń Radiestezyjnych - Pan Aleksander Kaczmarek
  12. Kierownik Osiedla "Łazarz" - Pan Józef Żeleński
  13. Zespół Kabaretowy "Wiosenne Krokusiki"
  14. Towarzystwo Radiestezyjne Ziemi Piotrkowskiej - Opoczno
  15. Jan Kasiński
  16. Irena Galas
  17. Zofia Masarz
  18. Genowefa Maciągowska
  19. Jadwiga Pokładecka
  20. Halina Mułkowska
  21. Zbigniew Lubowiecki
  22. Edmund Lamch
  23. Bogusław Duszyński
  24. Zenon Maciejewski
  25. Jarosław Suchojad
wręczone w dniu 11.12.2007
  1. Danuta Kosicka
  2. Ewa Ratajczak
  3. Jan Maciągowski
  4. Jan Kwaśny
wręczone w dniu 1-2.06.2009
  1. Federacja Stowarzyszeń Radiestezyjnych w Bydgoszczy
  2. Tyskie Autonomiczne Stowarzyszenie Koegzystencji Ekologii Radiestezji i Nauki
  3. Jerzy Bartnik
  4. Antoni Odzimek
  5. Stanisław Leśny
  6. Henryk Adamski
  7. Elżbieta Binkowska
  8. Kazimierz Błaszczyk
  9. Mariusz Galas
  10. Wojciech Grześkowiak
  11. Marek Gułajski
  12. Jerzy Idek
  13. Zenon Idzikowski
  14. Jadwiga Jachalska
  15. Stanisław Jasiński
  16. Marek Kalwoda
  17. Przmysław Konopski
  18. Maria Krzymińska
  19. Jolanta Krzyżaniak
  20. Zygmunt Kulczyński
  21. Daria Orlicz
  22. Wit Przybylski
  23. Renata Stachowiak
  24. Alina Winiaszewska
wręczone w dniu 14.06.2014
  1. Binder Irena
  2. Andrzej Jasiński
  3. Regina Karaszewska
  4. Janina Lip
  5. Zbigniew Michalski
  6. Jacek Mizera
  7. Tadeusz Moszyński
  8. Danuta Ewa Nowak
  9. Irena Nowak
  10. Lucyna Nowaczyk
  11. Aleksandra Olejnik
  12. Alina Piechowiak
  13. Maria Skonieczna
  14. Anna Sobańska
  15. Violetta Sobczak
  16. Lidia Szafrańska
  17. Danuta Szymczak
  18. Henryk Wielgosz
  19. Jadwiga Zielińska

MEDALE SREBRNE IM. CZESŁAWA SPYCHALSKIEGO

wręczone w dniu 01.05.2004
  1. Anna Kokocińska
  2. Danuta Kosicka
  3. Aleksandra Jęczkowska
  4. Helena Czajka
  5. Regina Karaszewska
  6. Elżbieta Beta
  7. Krystyna Pruczkowska
  8. Ewa Ratajczak
  9. Grażyna Grabowska
  10. Aniela Wenska
  11. Marian Cylka
  12. Stanisław Tomaszewski
  13. Tadeusz Nowak
  14. Mariusz Galas
  15. Jan Maciągowski
  16. Andrzej Jasiński
  17. Marian Klinger
  18. Jan Kwaśny
  19. Bolesław Michalik
  20. Piotr Dzidek
  21. Jan Konys
  22. Marek Gułajski
  23. Zenon Idzikowski
  24. Stanisław Wilk
  25. Piotr Klafkowski
wręczone w dniu 07.09.2007
  1. Elżbieta Binkowska
  2. Renata Stachowiak
  3. Danuta Szymczak
  4. Jolanta Krzymińska
  5. Alicja Benn
  6. Wit Przybylski
  7. Wojciech Grześkowiak
  8. Henryk Adamski
wręczone w dniu 11.12.2007
  1. Jadwiga Jachalska
  2. Elżbieta Michalska
  3. Jolanta Krzyżaniak
  4. Krystyna Okołów
  5. Janina Lip
  6. Jadwiga Zielińska
  7. Maria Rojna
  8. Stanisław Jasiński
  9. Jerzy Idek
  10. Przemysław Konopski
  11. Zbigniew Michalski
wręczone w dniu 1-2.06.2009
  1. Gdańskie Stowarzyszenie Radiestetów
  2. Klub Radiestezji przy Miejskim Domu Kultury w Gnieźnie
  3. Łódzki Klub Radiestetów i Naturoterapeutów
  4. Ogólnopolski Cech Bioenergoterapeutów i Radiestetów w Bydgoszczy
  5. Polskie Stowarzyszenie Bioterapeutów Biopol w Warszawie
  6. Stowarzyszenie Rzeczoznawców Radiestezji w Warszawie
  7. Irena Binder
  8. Krystyna Klimecka-Wilińska
  9. Grzegorz Majda
  10. Alicja oraz Tadeusz Moszyńscy
  11. Irena Nowak
  12. Krystyna Nowak
  13. Ryszard Nowakowski
  14. Aleksandra Olejnik
  15. Alina Piechowiak
  16. Władysław Sajna
  17. Mariola Skonieczna
  18. Anna Sobańska
  19. Albin Stempel
  20. Ryszard Tomaszewski
  21. Marlena Urban
wręczone w dniu 14.06.2014
  1. Dominik Borowicz
  2. Bogusława Galewska
  3. Gondek Aleksandra
  4. Alicja Maria Jankowska
  5. Mariola Kaczmarek
  6. Jan Kaniewski
  7. Tomasz Kostrzewa
  8. Barbara Leśniewska
  9. Krzysztof Malengowski
  10. Bogumiła Malinger
  11. Barbara Mojecka
  12. Bogusława Olkiewicz
  13. Halina Portalska
  14. Marek Portalski
  15. Józef Zapaśnik
Strona utrzymywana na serwerze Klubu Osiedlowego